شرکت ماشین طیور جویبار

2 سال قبل ، مازندران
  • قیمت: تماس بگیرید
  • استان: مازندران
  • نام برند ایرانی: ماشین طیور جویبار
  • نام شرکت تولیدی: شرکت ماشین طیور جویبار
  • آدرس: مازندران - جویبار - شهرک صنعتی
  • وبسایت: http://www.incubation-mtj.ir

موسس شرکت ماشین طیور جویبار آقای محسن معصومی جویباری در سال 1359 فعالیت خود را در زمینه تولید جوجه یکروزه با تاسیس یک واحد جوجه کشی (سومین واحد جوجه کشی استان مازندران) به ظرفیت ماهانه یک میلیون قطعه در شهرستان جویبار آغاز نمود.

با توجه به اینکه در آن سالها دستگاه های جوجه کشی از کشورهای اروپایی و امریکایی وارد ایران می شد و تامین و پشتیبانی دستگاه ها به سختی صورت می گرفت انگیزه ای در ایشان به وجود آورد تا این سختیها را به حداقل برساند که نتیجه آن راه اندازی واحد ساخت دستگاه جوجه کشی در سال 1373 با نام شرکت ماشین طیور جویبار شد و از همان بدو شروع فعالیت توانست توجه تولیدکنندگان جوجه یکروزه کشور را به خود جلب کند.

تفکر بلند مجموعه مبنی بر اصل خودکفایی اهداف شرکت را به سمت تولید ماشین جوجه کشی با قیمت پایینتر از نمونه خارجی و کیفیت همتراز با آن هدایت نمود.

اعتماد تولیدکنندگان جوجه یکروزه سبب گردید که این ماشین به تولید انبوه برسد طوریکه هم اکنون حدود 500 دستگاه جوجه کشی نصب شده و در حال نصب (معادل یک سوم کل تولید جوجه در کشور) ساخت این کشور می باشد و در حال حاضر کشور از نظر واردات دستگاه های جوجه کشی کاملا بی نیاز می باشد.

این شرکت در سالهای اخیر دستگاه های خود را به چند کشور همسایه از قبیل ترکمنستان, تاجیکستان, عراق و آذربایجان صادر و باعث ارزآوری به کشور گردید.

یکی دیگر از فعالیتهای این شرکت ساخت دستگاه های جوجه کشی خانگی در سایزهای مختلف برای ست و هچ کردن تخم انواع پرندگان زینتی و خانگی بوده که توانسته سهم بسزایی را بدست آورد.

آدرس وب سایت جدید مجموعه http://www.joojekeshi-jouybar.com است.

پیام پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

پیام کلیددان :

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر