گروه آموزشی طلوع

خودیاد

2 سال قبل ،

خودیاد چیست:

خودیاد یک بستر آنلاین آموزشی است و همه آموزش های منتشر شده در آن فایل های ویدیویی هستند، هر فردی که توانایی تدریس به صورت آنلاین را داشته باشد می تواند در خود یاد تدریس کند و به صورت مشارکتی درآمد کسب کند.

خودیاد مسئولیت ارائه آموزش ها و بازاریابی را به عهده دارد و با تمام توان در جهت فروش آموزش های منتشر شده در سایت تلاش می کند.

در خودیاد دوره های آموزشی با نام مدرس منتشر می شوند و بابت هربار فروش یک دوره آموزشی سهم مشخص شده برای هر مدرس در پنل کاربری مدرسین قابل برداشت خواهد بود.

تدریس در خودیاد:

شما می توانید دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از آن کسب درآمد کنید!

اگر فردی دارای تخصصی باشد می تواند دوره هایی را در سطوح مبتدی، متوسطه و تخصصی ایجاد کند و با انتشار آن دوره در خودیاد درآمد کسب کند. درآمد یک مدرس در خودیاد به صورت سهمی از فروش می باشد که با توجه به نوع قرارداد مدرس با خودیاد ایم سهم مشخص می شود.

سهم مدرس از فروش دوره خود در خودیاد 80٪ از فروش خواهد بود.

مدرس می تواند هر زمان که تمایل به تسویه حساب داشت در پنل کاربری خود درخواست تسویه حساب کند تا مبلغ کسب شده به حساب وی واریز گردد.

مدرسین پنل کاربری حرفه ای دارند و می توانند کلیه تراکنش های خود و فروش دوره های خود را در این پنل مشاهده کنند و همچنین می توانند از طریق این پنل دوره های خود را نیز در سایت ثبت نمایند.

پیام پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

پیام کلیددان :

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر