نحوه ثبت آگهی :

 

امکان ثبت آگهی در این سامانه در دو حالت با عضویت و بدون عضویت وجود دارد که هر دو حالت رایگان میباشد ولی بمنظور مدیریت بهتر آگهی دهنده , پیشنهاد میگردد که در سایت عضو شوید.

 

توجه داشته باشید در اکثر دسته بندی ها با توجه به ماهیت آنها , امکان انتخاب " نوع آگهی " در حالت های ارائه و درخواستی موجود میباشد.

 

کلید دان جهت ارائه و درخواست کالا , تنها یک دسته بندی تحت عنوان " حمایت از کالای ایرانی " دارد که در این قسمت صرفا به معرفی تولید کنندگان و محصولات ایرانی پرداخته میشود.

 

کلیددان در دسته بندی آگهی ها , گزینه ای تحت عنوان مطالعه و معرفی کتاب را صرفا بمنظور معرفی کتاب , نویسنده و ناشر کتاب لحاظ نموده است و لذا این قسمت شامل معرفی کتاب بمنظور فروش نمیگردد.

 


بسته های مختلف آگهی:

 

بسته آگهی رایگان : با انتخاب این بسته شما میتوانید آگهی خود را بمدت 21 روز بصورت رایگان در سایت نمایش دهید.

 

بسته های 40 روزه و 1 سالهبا انتخاب این بسته و پرداخت مبلغی که در حین ثبت آگهی مشخص میگردد , آگهی شما در مدت زمانی که انتخاب نموده اید در سایت نمایش داده خواهد شد.

 

توضیح :به غیر از مواردی خاص , کلمه " انقضای آگهی " در کلیددان کاربرد نخواهد داشت و این مورد به این دلیل است که ماهیت آگهی های ارائه شده در کلید دان محدود به محصول نبوده و به اندوخته و تجربه اشخاص برمیگردد و لذا این اندوخته هیچگاه منقضی نخواهد شد لذا مدت نمایش آگهی از اهمیت بالائی برخوردار هست.

 

فوری : با انتخاب فوری آگهی شما در بالای لیست آگهی ها در صفحه اصلی , دسته بندی انتخاب شده و جستجو ها بمدت 3 روز نمایش داده می شود.

 

فانوس : با انتخاب فانوس آگهی شما در بالای لیست آگهی ها در صفحه اصلی , دسته بندی انتخاب شده و جستجو ها بمدت 5 روز نمایش داده می شود.

 

بالن: با انتخاب بالن آگهی شما در بالای لیست آگهی ها در صفحه اصلی , دسته بندی انتخاب شده و جستجو ها بمدت 7 روز نمایش داده می شود.

 

حمایت از کالای ایرانی: این بسته بصورت خودکار برای آگهی های موجود در دسته بندی " حمایت از کالای ایرانی " اعمال میگردد.

 

نردبان ها : بعد از گذشت 12 ساعت از ثبت اولیه آگهی خود و در صورتی که آگهی های زیادی در دسته بندی آگهی شما ثبت شده باشد-در صورت تمایل میتوانید از بسته های نردبان بمنظور بالابردن آگهی خود در دسته بندی انتخاب شده استفاده نمائید.بدین ترتیب آگهی شما تا زمانی که آگهی دیگری در دسته بندی انتخابی شما ثبت نگردد , در صدر آگهی های همان دسته به نمایش گذاشته میشود.

 

نردبان ویژه : این امکان نیز همانند نردبان و برای آگهی های ویژه فعال است.

 

بسته های عضویت ویژه : بعد از ثبت نام شما میتوانید از طریق صفحه حساب کاربری اقدام به دریافت عضویت ویژه نمائید به این ترتیب با انتخاب یکی از بسته های عضویت ویژه که به صورت مدت دار ارائه میگردد شما میتوانید در مدتی که انتخاب نموده اید و برای هر تعداد آگهی –از هر کدام از بسته های 40 روزه و 1 ساله و همچنین از آگهی ویژه , فانوس و بالن بصورت کاملا رایگان استفاده نمائید.

 

توضیح:از طریق صفحه حساب کاربری خود همچنین میتوانید تمامی آگهی ها و سفارشات خود را مدیریت نمائید.

 


شرایط درج آگهی

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر